CAS „AKTYWNI SENIORZY RAZEM” – UDOSKONALENIE

Centrum Aktywności Seniorów „Aktywni Seniorzy Razem” działa przy stowarzyszeniu PLinEU od stycznia 2019 roku. Powołanie Centrum jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców miasta Krakowa w wieku 60+, którzy chcą być aktywni w różnych dziedzinach życia.

W CAS organizowane są zajęcia i wycieczki o różnorodnej tematyce. To również przestrzeń, w której osoby w wieku emerytalnym mogą podejmować inicjatywy na rzecz swojej społeczności, dzielić się doświadczeniami i spędzać czas według swoich upodobań.

Obraz może zawierać: 7 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i na zewnątrz

 

Bogata oferta CAS jest skierowana do Seniorów o wszelakich zainteresowaniach. Osoby 60+ mogą skorzystać  m. in. z zajęć sportowych, edukacyjnych, warsztatów rękodzieła czy dietetycznych. Aktualnie w ramach CAS działają 4 kluby zainteresowań:

  1. Klub Ciekawych Ludzi
  2. Klub Rękodzieła
  3. Krakowski Spacerownik
  4. Klub Podróżnika

W CAS „Aktywni Seniorzy Razem” zaangażujemy Seniorów w planowanie działań, które mają być dla nich przeznaczone. Zależy nam, by program zajęć w jak najpełniejszy sposób odpowiadał ich potrzebom i zainteresowaniom i aby mogli spędzać czas, tak jak lubią.

Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi, je, tabela i jedzenie

Tym, co wyróżnia nasze centrum, są zajęcia związane z planowaniem rozwoju osobistego oraz dbaniem o sprawność psychofizyczną i intelektualną w każdym wieku. Warsztaty prowadzą doradcy z doświadczeniem w pracy z osobami w wieku senioralnym.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, dziecko, trawa, drzewo, na zewnątrz i przyroda

Kliknij, żeby zobaczyć aktualny harmonogram CAS.


Zapraszamy do kontaktu z nami pod nr telefonu: 508084820 lub osobiście w siedzibie przy ul.Kasprowicza 9a/1 (Osiedle Oficerskie, dzielnica Grzegórzki).


Zobacz Regulamin CAS