LAUREACI KONKURSU

Uczelnia_logo_prostokąt

Mamy ogromną przyjemność przedstawić listę Uczelni nagrodzonych w Konkursie Dobrych Praktyk „Uczelnia Przyjazna Rodzicom”.

Za tworzenie przestrzeni przyjaznej dla rodziców studiujących i pracujących naukowo oraz wdrażanie rozwiązań, które sprzyjają godzeniu życia rodzinnego z nauką i pracą, tytuł „Uczelni Przyjaznej Rodzicom” otrzymują:

Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania im. gen. Jerzego Ziętka w Katowicach

UAM Collegium Polonicum w Słubicach

Uniwersytet Jagielloński

Uniwersytet Łódzki

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie

Dodatkowo spośród nadesłanych zgłoszeń Kapituła Konkursu postanowiła wyróżnić Uczelnie, które stosują wybrane rozwiązania ułatwiające młodym rodzicom studiowanie i pracę naukową, są wrażliwe na ich potrzeby oraz otwarte na wprowadzanie zmian, które sprzyjają godzeniu życia rodzinnego z nauką.

Wyróżnienia za udział w Konkursie Dobrych Praktyk „Uczelnia Przyjazna Rodzicom” otrzymują:

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

 

Laureaci konkursu, którym przyznano tytuł Uczelni Przyjaznej Rodzicom otrzymają certyfikaty i naklejki „Uczelnia Przyjazna Rodzicom- edycja 2014”.  Uczelnie wyróżnione za udział w konkursie otrzymają pamiątkowe dyplomy. Opis dobrych praktyk laureatów w  konkursie zostanie zamieszczony w materiale informacyjno-promocyjnym – „Podręczniku dobrych praktyk Uczelnia Przyjazna Rodzicom”, który zostanie wydany w formie e-book i będzie powszechnie dostępny w internecie. Ponad to, przedstawicieli zwycięskich i wyróżnionych uczelni zapraszamy na trzydniowe warsztaty „Coaching godzenia życia zawodowego/naukowego i osobistego”, podczas których poznają narzędzia i metody, umożliwiające uwzględnianie w działalności swoich instytucji potrzeb studentów i pracowników mających trudności w godzeniu życia zawodowego/naukowego  i rodzinnego. Warsztaty odbędą się w Krakowie. Organizator zapewni zwrot kosztów dojazdu, noclegi i wyżywienie dla uczestników warsztatów.

GRATULUJEMY!


 

Patronat medialny:

Logo_FA_kolor    semestr_w-zn-kontra

Partnerzy wspierający:

kobiety_nauki_logo_male                logo_fundacja_male