Podręcznik coachingu

Oddajemy w Państwa ręce publikację, która jest produktem finalnym projektu „Innowacyjne wykorzystanie coachingu do wspierania równowagi praca-rodzina”. To podręcznik szkoleniowy, zbiór nowych narzędzi oraz wartościowe źródło informacji o tym, jak wspierać rodziców pracujących i niepracujących w godzeniu życia zawodowego i rodzinnego. Podręcznik ten powstał z myślą o wszystkich osobach, które pracują z rodzicami i chcą ich wspierać w skutecznym procesie samorealizacji życiowej, uwzględniając zarazem różnorodność ról i sytuacji życiowych. To także praktyczny przewodnik dla wszystkich, którzy poszukują balansu pomiędzy rolami, jakie pełnią w swoim życiu osobistym i zawodowym.

Otwórz

OTWÓRZ

Jak korzystać z podręcznika?

Przeczytaj WPROWADZENIE i dowiedz się więcej o tematyce godzenia życia zawodowego i rodzinnego oraz usłudze coachingu.

Poznaj innowacyjne NARZĘDZIA do pracy indywidualnej wspierającej rodziców: Indywidualny Plan Godzenia i Bilans-Balans.

Odkryj możliwości związane z pracą metodami coachingowymi i wykorzysta PAKIET SZKOLENIOWY, w którym znajdziesz gotowe moduły szkoleniowe do pracy grupowej z rodzicami (opis sesji tematycznych, propozycje ćwiczeń wraz z omówieniami i podsumowaniami, materiały trenerskie).

Skorzystaj z NIEZBĘDNIKA, w którym zamieściliśmy dodatkowe informacje i materiały: słowniczek pojęć, opis metod pracy indywidualnej i grupowej z rodzicami, przykładowe nagrania sesji coachingowej oraz wyniki badań przeprowadzonych w ramach projektu.

Z podręcznika możesz korzystać w sposób usystematyzowany oraz wybiórczy. Możesz korzystać tylko z wybranych przez ciebie narzędzi, szkoleń, sesji szkoleniowych czy wreszcie ćwiczeń zawartych w podręczniku. Jednak jeśli masz aspiracje, aby stać się specjalistką/specjalistą coachingu godzenia życia zawodowego i rodzinnego, koniecznie zapoznaj się z całą treścią podręcznika.

belka_logo_do_PDP-net-609