Wydarzenia w projekcie

Znalezione obrazy dla zapytania erasmusplus logo

25 Czerwiec 2019

Projekt dobiega końca.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy 19 osób (trenerek, wolontariuszek i menedżerek oraz seniorek) wzięło udział w 5 innowacyjnych szkoleniach, które odbyły się na Cyprze, w Danii, Hiszpanii i Holandii.

Zaczynamy wdrażać rozwiązania, które przywiozłyśmy z za granicy w naszym Centrum Aktywności Seniorów!

Obraz może zawierać: 8 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i w budynku


19 Czerwiec 2019

15 czerwca trenerki PlinEU miały okazję poprowadzić warsztat o tym jak dbać o równowagę życiową na V Małopolski Kongres Kobiet.

Rozmawialiśmy o stresie i o tym jak dbać o siebie. Podobne warsztaty planujemy niedługo powtórzyć w naszym stowarzyszeniu.

Inspirację i wiedzę do naszych szkoleń zdobyłyśmy podczas kursów, na które w ostatnich 12 miesiącach wyjeżdżała nasza kadra w programie Erasmus+ Edukacja Dorosłych.


12 czerwiec 2019

Jesteśmy po podsumowaniu warsztatów „The Work”, które odbyło się w poniedziałek w CAS „Aktywni Seniorzy Razem”.

Członkinie CAS oraz koordynatorki, które brały udział w warsztatach w Holandii zaprezentowały zdjęcia z wyjazdu i podzieliły się swoimi wrażeniami na temat „The Work” – metody Byron Katie oraz opowiedziały o spotkaniu z holenderskimi seniorami.

Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi, tabela i w budynku


15 kwiecień 2019

Nasze trenerki i seniorki liderki z CAS wróciły właśnie ze szkolenia z metody „The Work” Katie Byron w Holandii. Już niedługo opowiedzą o wrażeniach podczas spotkań w CAS, a zajęcia z metody zostaną wprowadzone do stałego programu.

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą, tabela i w budynku

 


6 grudzień 2018

Kolejna grupa z PLinEU pojechała na szkolenie w ramach projektu Erasmus+ i podnosi swoje kompetencje. Tym razem z tematu „Problem solving. Decision making”.

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą i w budynku


12 listopad 2018

Konwergencja i dywergencja. Pojęcia, z którymi zmagaliśmy się przez 5 dni intensywnego szkolenia Art & Craft of Facilitating Learning Spaces.
Tak naprawdę chodziło o to, jak pilotować chaos . Jak z różnorodności, kompleksowości otaczającego nas świata, mnogości informacji ale też potrzeb wychodzić z poczuciem pewności, że stworzyliśmy dobry projekt, dobry program rozwojowy, który odpowiada na potrzeby ludzi i otaczającej nas rzeczywistości.

Dziękujemy KaosPilots oraz fantastycznej międzynarodowej grupie edukatorów za całego świata!

 


11 październik 2018

Dwie nasze trenerki wróciły właśnie ze szkolenia zorganizowanego przez międzynarodową firmę szkoleniową Dorea. Trenerki szkoliły się z Inteligencji Emocjonalnej. Przywiozły do PLinEU narzędzia i ćwiczenia pobudzające samoświadomość, regulujące emocje i uczące empatii.

Jeszcze tej jesieni wysyłamy kolejne trzy grupy trenerek na zagraniczne szkolenia: do Danii, Włoch i na Cypr.  Obiecujemy przywieźć ze szkoleń nowoczesne dobre praktyki i wiedzę. A dzięki nim w 2019 roku planujemy zaproponować Wam ofertę nowych, rozwijających zajęć!

Obraz może zawierać: 11 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją